הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

כשיצאנו לחופשה

טיול משפחתי סטייל קורונה קיץ 2020 הגיע לסיומו ובו נזכרתי באותו טיול אליו יצאנו לפני שנים עם חמי וחמותי, אלו היו ימים נפלאים אבל מעבר לנופים ולכיף יחד, היה שם משהו נוסף ומיוחד.

שקרה ביום אחד שבו החלטנו לצאת למסלול "חובה" (כך אמרו לנו כולם), כזה שדורש טיפוס משמעותי, אקרובטיקה ולא מעט סיבולת וכשהתחלנו לעלות הבנו שזה לא יעבוד. מה שקרה לנו באותו הרגע משפיע עלי מאז בכל פעם כשאנחנו יוצאים לטיול או לפעילות משפחתית.

בסופו של דבר על ההר לא עלינו אבל מה שכן עשינו היה לעצור לרגע את הטיול - נכנסנו "לישיבה משפחתית" בבית קפה, הזמנו את כל העוגות שבתפריט (אז לא הייתי הדוקה בדיאטה😊) והתיישבנו לדבר - דיברנו על מה נוח לנו, מה פחות, איך יתאים לנו לטייל באתר הזה ועל מה נרצה לוותר.

הקשבנו לכל אחד ואחת (גם לאלו שלא היה להם מה להגיד) ואז הגיע תורו של חמי שאמר "אמא ואבא כל כך התאמצו, הטיול עלה כסף, הם לקחו חופשה ממקום העבודה, תכננו והכינו ולכן כולנו צריכים לעשות את המאמץ".

שם ירד לי האסימון, הבנתי את חמי ואת כל הכוונות הטובות ויחד עם זאת החלטתי לומר לכולם שנכון שעבדנו קשה, נכון שלקחנו חופשה ושהטיול לא היה זול אבל אין טיול מושלם – יש טיול שמאפשר הפסקה מהמרוץ, טיול שמזמן רגעים קטנים יקרים מפז אותם לא שוכחים.

תודה לכם משפחה יקרה שפינתם את הזמן להיות יחד. כמה זכיתי!!!

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon