הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

על הנסיכה דיאנה, שתי צמות לתרומה ותובנה חשובה

30 ס"מ צמה הבת שלי גידלה, ילדה שבקושי גוזרת קצוות החליטה ביום אחד שהיא רוצה להסתפר וביקשה שאצטרף אליה, מיד הסכמתי ונסענו.

ההחלטה לתרום את שיערה התקבלה כמה דקות אחרי שהתיישבה על הכיסא ותכלס, הצליחה ממש להפתיע אותי. רגע אחד לפני שהצמה נגזרה פנתה אלי ושאלה לדעתי, אני אמרתי לה שאני בטוחה שכל תספורת תהיה לה נהדרת וברגע אחד הפלגתי למחוזות רחוקים של ילדות - זוכרות את הנסיכה דיאנה? במשך שנים הערצתי אותה על הסטייל המהם שלה, הערצת נעורים תמימה כזו וביום אחד החלטתי ללכת למספרה לבדי בכדי לעשות תספורת דיאנה. הגעתי למספרה עם התמנות, התישבתי ולמרות שהספר הסביר לי שאין לי את השיער שלה (ואת מעצב השיער הצמוד...) אמרתי לו יאללה – בוא ננסה.

טוב... דיאנה לא הייתי וגם התספורת בכלל לא הסתדרה לי אבל כל מה שאני זוכרת הוא את הפרצוף של אימי כשראתה אותי ופניה נפלו... נראה היה שהיא לקחה את זה יותר קשה ממני ולקחתי על עצמי תפקיד לנסות להרגיע אותה – אמרתי לה שזה לא נורא וששיער צומח וזה לא סוף העולם.

לא באמת ידעתי מה אמא שלי חשבה בתוך תוכה אבל כלפי חוץ הרגשתי שהיא מאוכזבת.

היום, כשאני אמא לילדים בעצמי, אני מבינה כמה חשוב לא "להפיל" את מה שאני מרגישה – זה לא תפקידים להגן עלי, לשמור עלי, לדאוג לאיך אני ארגיש ולעודד אותי.

אני גאה בך ילדה שלי על האומץ ועל הנתינה. חלמת על זה הרבה זמן והנה זה הגיע. שיער ארוך, שיער קצר – את הילדה הכי מקסימה שלי ואני אוהבת אותך בדיוק כמו שאת. נשיקות

תיוגים:

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon