הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

זמן לעצמי

באחת ההשתלמויות שלקחתי לאחרונה נתבקשתי לחשוב על מתנה. לא מתנה למישהו אהוב בה אני משקיעה הרבה מחשבה ולא מעט כסף אלא מתנה לעצמי. ביקשו מאיתנו להיכנס פנימה ולהעניק לעצמנו מתנה שהיא כמיהה אמיתית של דבר שתמיד דחיתי ולהרשות אותה לעצמי.

אני, שתמיד שמה את עצמי בסוף סדר העדיפויות, מצאתי את עצמי מסתכלת ימינה ושמאלה כשאני מנסה לחשוב למה אני זקוקה, מה חלמתי ולא הגשמתי? מה יעשה לי טוב?

לא עברו כמה דקות והתשובה לא אחרה לבוא - אני רוצה 24 שעות של חופש, רגע לפני ארוחת שישי בערב 😊 לא פחות ולא יותר. החלטתי ללכת על כל הקופה.

פניתי לח' ושאלתי אותו מה דעתו בנושא – הוא שמח ומיד אמר "אבל זה לא יהיה כמו שאת רגילה" – אמרתי בסדר ויצאנו לדרך.

לא תאמינו אבל לא עשיתי כלום גם לפני. החלטתי שאני משחררת הכל. מה כבר יכול להיות?

אחרי בילוי בחמישי בערב, התעוררתי ב-09:00 ביום לימודים וגיליתי שכולם ישנים ולא הלכו לבית הספר 😊 אכלתי ארוחת בוקר בשקט עם העיתון שהגיע באורח פלא עד לפתח הבית, כשסיימתי חשבתי מה ארצה לעשות, ח' היה עסוק בהכנת השבת ואני התלבטתי מה מתחשק לי – שנים שאני חולמת על אמבטיית קצף עם מוסיקה נעימה וספר טוב - סתם לשכב ולחלום שם מבלי שאף אחד ידפוק על הדלת או מבלי שדפיקות החשבון של המצפון שלי יעבדו שעות נוספות.

וכך, התענגתי על שעה של אמבטיה – פתאום שוב הייתי אותה נערה בת 16 שחוזרת מהים וצוללת לשקט שלה עם כל הקצף מסביב.

והנה, כבר הגיעה השעה 11 ומה עושים? החלטתי לעוף על סרט בנות הכי קיצ'י שיש בנטפליקס ומרוב שזה רגע נדיר ר' היה צריך להפעיל לי אותו כי ממש אין לי מושג איך זה עובד. כשהסרט הסתיים חיכתה לי ארוחת צהריים מפנקת – וכמו התינוקות גם אני אכלתי ועפתי הישר למיטה – שנ"צ בן שעתיים בשישי - מתוק כפליים.

באמת היה יום נהדר - טענתי מצברים, הרגשתי מוחזקת ולא זו שתמיד מחזיקה, ראיתי שגם אם לא עושים את כל מה "שחייבים" הדברים מסתדרים ואפילו יש פתח למשהו אחר ולפעמים רגוע יותר.

בשבוע הבא כבר לא יוותרו לי אבל אני בהחלט הולכת לקחת כמה מהטיפים שלמדתי ולנסות להכניס אותם גם לשישי שלי.

תיוגים:

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon