הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

משתחררים מהקורונה

כשאני בעיצומו של אירוע (שיכול להיות מחלה קשה, מלחמה או מגיפה עולמית) אני עומדת מול המציאות דרוכה, איתנה וחזקה אבל רגע אחד אחרי, כשמצב החירום מתחיל להרגע כבר נגמר לי הכוח!

ברגע לא מוסבר מתחילים טפטופים ורמזים של קושי, חוסר שביעות רצון ותחושות אחרות, סיר הלחץ עלול להתפוצץ.

אני יודעת שכולנו רוצים לשים מאחור את הדברים הקשים שקרו ולחזור לשגרה אבל ככל שאנחנו "חוזרים" לשגרה או מיצרים שגרה חדשה אנחנו מרגישים את סיר הלחץ מתחיל.

לפני כעשור ממש בימים שאחרי המחלה שלי כשכבר הרגשתי טוב יותר לא רציתי להתקרב לפצע הכואב והמדמם, כל מה שרציתי היה לחזור כמה שיותר מהר לשיגרה ולשכוח את האפיזודה.

אם הייתם מביטים עלי מן הצד הייתם רואים אישה שעל פני השטח נדמה כאילו דילגה על הסצנה הקשה ועברה את זה - אבל לא באמת היה כך, משהו קרה שם בתוכי.

אני זוכרת שכשאשר עברתי על יד אמבולנס פתאום נהיו לי דפיקות לב חזקות, לקח שנים עד שהבנתי שמדובר בחרדות שנולדו כתוצאה מתקופת המחלה.

אני זוכרת את עצמי אומרת שהילדים נראים לי בסדר, הם לא מדברים על זה וגם לא שואלים דבר ככל הנראה הם בסדר. לימים למדתי שזה שוקע לכולנו, אי אפשר לחמוק מזה.

ידובר עוד המון על מה זה אומר ואיך זה ישפיע אבל תדעו שהקורונה הזו לא עברה לאף אחד מקטן לגדול מעל הראש – היא נגעה וזה נוגע בכולם.

אני מזמינה אתכם להצטרף אלי לסדנת ניקוי קורונה!

סדנה בת 5 מפגשים בה נדבר על השנה שעברנו, על הדרכים שיאפשרו לנו ולילדנו לעבד את המשקעים שנוצרו ולעזור לכולנו לצמוח מהשנה הזו!


לפרטים והרשמה הכנסו לקישור

תיוגים:

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon