הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

שילי חוזרת לדיאטה, ואיך זה קשור להורים וילדים? תקראו בעצמכם!

כבר כמה שנים טובות שאני מקפידה על אורח חיים בריא - מתייעצת, דואגת לרכוש מצרכי מזון בריאים ומנחילה (לצערם של ילדי) את המטבח דיאטטי בביתי.

אבל, בימי הקורונה הכל השתבש - אני, שלא מכניסה מאכלים כמו מלאווח, שוקולדים, דגני בוקר עתירי שומן, שוקו קנוי, עוגיות ובורקסים נשברתי!

כן, נשברתי - הבאתי אותם הביתה ואם לא די בכך גם זללתי פה ושם.

הקורונה הגיעה מיד אחרי משלוחי המנות של פורים ומבלי ששמנו לב כבר היינו בפסח (שבו אין כמעט מה לאכול מלבד תועפות תפוחי אדמה וכל מה שלא צריך - עוגיות פסח???) וכך המשכתי את 'חופשת הדיאטה' כי הרגשתי שאנחנו במין לופ מתמשך ושהדברים הקטנים של החיים הפכו לנחמות קניות מפוצצות בקלוריות. ומה יצא? שהגעתי למשקל בו לא הייתי מעולם.

איכשהו, הילדים כבר לא מחפשים את החטיפים והמתוקים וחוזרים לאוכל הביתי והמנחם ואילו אני? אני נשארתי עם כל השוקולדים האסורים.

זהו, החלטתי! החלטתי לעשות סוף לכל זה (כמובן רק אחרי שתגמר חפיסת השוקולד האחרונה) ולחזור לאורח החיים שהזנחתי אי שם לפני כחודשיים.

ומה קרה לכם בחודשיים האחרונים? איך אתם חיים בצמוד למקרר?

אני מעניקה לעצמי רגע ל'ארוחה מפסקת' שלאחריה אוכל לראות איך אני חוזרת לדיאטה...

ומה לכל זה ולהרות שלי? אני לא צריכה להגיד לכם כמה יפות הן המילים אבל כמה קשה הביצוע 😊, הוא קשה לכולנו - למבוגרים וגם לילדים.

האופן בו אני מתמודדת כשאני נאבקת עם הדחפים שלי, כשאני מרשה לעצמי להיכנע ליצרים שלי - כל אלה מאפשרים לי להגיע לילדי ולקשיים שלהם מבינה יותר, רכה יותר וקשובה יותר.

הילדים שלי לא לומדים מרשימת 'עשה' ו'אל תעשה' – הם לומדים שהם רואים את אמא שלהם מתמודדת ובעיקר קשובה יותר לעצמה ומנסה לעשות שינוי.

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon