הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

שילי נבדקת לקורונה

לא תאמינו מה קרה לי – כולם מדברים על שחרור ואביב באוויר אני תקועה בבית ולא מרגישה טוב.

כבר כמה ימים שאני מרגישה חולשה. אני כבר לא מצליחה לקום בקלות בשש בבוקר בכדי לשבת ולכתוב לכם כמו שאני אוהבת. הכל הרבה יותר כבד, מסורבל והראש לא חד כמו פעם.

ניסיתי דיקור שיחזיר לי את הכוחות אבל הוא לא עזר. העייפות אף גברה, כאבי הראש לא הופסקו לרגע, לעיתים חשתי בכאב חד או הרגשה כללית לא טובה שאפילו הביאו אותי לסף דמעות ואז... התחיל הכאב בחזה. פה כבר הרגשתי שעליתי מדרגה והבנתי שאני חייבת לפנות לרופאת המשפחה שלי.

מיותר להגיד שכל השבוע לא יצאתי מהבית ושמרתי על מרחק מהילדים וגם מח' בעלי. כבר שבוע שלא חיבקתי ונישקתי אותם וזה לא פשוט.

תיאמנו שיחת טלפון עם ד"ר חדד המקסימה שהתקשרה, שמעה הכל והודיעה שאני חייבת לפנות למרפאת קורונה במכבי אלעד.

נכון שזו קבוצת הורים אבל אני חייבת לשתף אתכם גם בזה – אני לא יודעת מה אומרים על העומס, על היחס ועל בכלל. אני לא זוכרת יחס VIP יותר טוב ממה שקבלתי. הגעתי לשם עם הנהג הצמוד שלי ח' שהיה חייב להישאר באוטו (מי שלא נבדק לא מורשה להיכנס). נכנסתי והייתי לבד במקום, אני וצוות רפואי מלא (לפחות חמישה). עברתי את הבדיקה (טוב, זה מגעיל אבל ממש לא נורא) והמשכתי לרופא.

מכל מקום שממנו יצאתי נכנסו מייד אחרי וניקו – ממש הרגשתי מיוחדת (או מצורעת...חחחח).

הרופא לא אהב את הכאבים בחזה והפנה אותי לא"קג שיצא לא תקין ואז קיבלו החלטה לפנות אותי לבית חולים. אני, שפינוי כזה לא בא לי בטוב ומזכיר לי נשכחות ניסיתי את השיטה הנשית הידועה והתחלתי לבכות שאני לא רוצה ושהכל בסדר. שוב – כמו תמיד כשמדובר ברופאים זה לא עבד לי וגם ח' הסכים איתם.

ח' נסע הביתה ואני קבלתי הסעה VIP באמבולנס של נ.ט.ל, כבר באמבולנס האק"ג יצא תקין אבל המשכנו וכך הגעתי למרפאת הקורונה בתל השומר...

הצוות היה מדהים – מקצועי ומאוד אנושי. למרות המסכות וכל התלבושות המוזרות הרגשתי את החום, החיוך, האכפתיות והסבלנות. הם גם שאלו אותנו לשלומנו והאכילו אותנו (זה לא מובן מאיליו).

בסופו של דבר, האק"ג והבדיקות הקרדיולוגיות חזרו תקינות וח' היקר הגיע לאסוף אותי.

כל הבית שלי עבר חיטוי וגם אני הגעתי ישר אל תוך המקלחת ולמיטה. יום ארוך ומאוד מעייף זה היה. הייתי גמורה.

הבוקר קיבלתי את הבשורה - אני לא חולה בקורונה.

בפוסט הבא אשתף אתכם ב'תיקון' שעשיתי, מה למדתי ואיך עשיתי את זה אחרת. מקווה שתהיו שם איתי.

תודה לכם על כך שאתם פה איתי. אתם עוזרים לי לשחרר קיטור ונמצאים פה בכדי שנעבור את זה יחד. כל כך אשמח לשמוע גם מכם איך אתם עוברים את הכל. אנחנו כבר שבט – לא??

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon