הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

רגעים של איימה - פוסט קורונה

בשישי האחרון חטפתי כאב ראש מסוג שעוד לא היה לי, האינסטינקט הראשוני שלי היה שמדובר בקורונה.

אני לא יודעת ממה כאב לי עוד יותר הראש, מהרעיון שאולי יש לי קורונה או מהפחד שהמגיפה הזו מייצרת.

הכל התחיל כשהגעתי למרכז המסחרי בשוהם בשעת בוקר מוקדמת להשלמת קניות (נו מה? תמיד יש משהו קטן בבית שלא מצאתי או שכחתי לקנות... ותכלס, זו יופי של התאווררות לגיטימית כיציאה מהבית). הרגע בו נתקפתי כאב ראש היה במראה מגרש החניה הריק של המרכז, אותם עוברים ושבים בודדים שהסתובבו שמרו מרחק ברור אחד מהשני, השקט היה בלתי נסבל - כאילו רצו כולם לסיים כמה שיותר מהר ולהידחף חזרה אל תוך בתיהם.

באותו רגע הרגשתי כמי שנזרקה ברגע אחד אל תוך סט של סרט אימה של היצ'קוק או משחק מחשב עתידני מפחיד - זה הזוי, ב'סרט' הזה אני צריכה להגן על הילדים שלי מפני משהו שלא אני ולא הם יודעים מאיפה יגיע (אם יגיע) אם יפגע בנו או בקרובים לנו.

אני בקושי מכילה את זה, אז איך אעזור לילדים שלי להרגיש שהם מוגנים? איך אתן להם את הבטחון שהכל בסדר? איך אוכל אני להכיל את הפחדים שלהם?

אלו תחושות לא פשוטות שאני סוחבת על גבי ועבורם אני צריכה להיות קשובה ופנויה – איך עושים את זה עם כל הרעש בראש? אשמח לשמוע איך אתם עם כל זה? אנחנו כולנו יחד באותה סירה.

אני כותבת כל יום ומרגישה עד כמה זה עוזר לי להשתחרר ולחזור עם כוחות לבית הפרטי שלי. אנחנו פה כולם בשביל אחד ואחד בשביל כולם. ❤️

תיוגים:

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon