הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

חגיגות יום הולדת לילדים בימים שכאלה

מי היה מאמין שכל התוכניות שלנו ליום ההולדת לילדים ילכו לפח ואנחנו נצטרך לחשוב מחוץ לקופסה ועוד בתוך הבית? זה לא פשוט, הילדים גם כך מתחרפנים מהמצב ולפספס את יום ההולדת, ככה על הדרך, רק יבאס עוד יותר.

אז...

נכון שאי אפשר להביא מפעיל וגם לא לעשות משהו עם החברים ובני המשפחה המורחבת אבל אפשר לנסות לעשות משהו אחר שיכול להיות מיוחד לא פחות.

שבו עם הילד שלכם וחשבו יחד מה מתחשק לכם לעשות בהתאם לנסיבות, העלו רעיונות וזכרו - לילדים יש רעיונות יצירתיים במיוחד - הם חושבים מחוץ לקופסא ויכולים להפתיע אתכם בסטארט-אפ היסטרי.

נתחיל את היום - כבר בערב אחרי שילד יום ההולדת הולך לישן קשטו את הבית בבלונים, פלקטים וציורים - זה כל כך חגיגי!

בשלו במיוחד לכבוד ילד יום ההולדת את ארוחת הבוקר החביבה עליו

שאלו את הילד עם מי ואיך הוא מעדיף לחגוג - פעילות יחד איתו כל אחד בנפרד? ההורים/האחים זה היום שלו והוא בוחר, גם את החוגגים וגם את הפעילות.

סרט, יצירה, אפיה או בישול משותפים, נגינה או האזנה למוסיקה (אולי אפילו קריורקי)

ועוד

מה שחשוב הוא שהילד שלכם ידע שאתם עושים הכל בכדי לחגוג לו את יומו המיוחד, אפשר לחלק את החגיגות לכמה ימים ולא להעמיס הכל ביום אחד. הכל פתוח!

בשעת אחה"צ הזמינו (מראש) למסיבת ZOOM חברים ובני המשפחה, תשירו כולכם יחד שירי יום הולדת, ברכו את הילד, אפשרו לאורחים הווירטואליים שלכם לשתף ולהכין דברים מיוחדים והביאו את העוגה לכיבוי הנרות ואפילו עוד תשאר לכם העוגה הטעימה...

מזל טוב, מוזמנים לשתף אותנו איך חגגתם בעידן הקורונה.

את זה ילדכם לא ישכח.

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon