הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

כשאח נולד- מונולוג של ילד

אמא, אני יודע שלא קל לך איתי אבל אני באמת מנסה אני מנסה הכל שאת תהיי איתי שתמצאי לי זמן שתהיי שם איתי כי את רוצה.

כשאת רואה שאני מתעצבן, את כל הזמן מנסה לקנות לי דברים את מנסה לתת לי עוד רגע לפני המקלחת את מכינה לי תמיד את כל המאכלים שאני אוהב

אמא – תפסיקי – אני באמת לא צריך את זה. אני צריך אותך. אני צריך שלא תכעסי כי אני לא מתכוון אני מרגיש שאת מאוכזבת ממני, גם כשאת לא אומרת כלום, אני רואה את זה. אני מרגיש שאת מרוחקת , זה עצוב לי.

אמא, אני צריך עזרה, אני מרגיש לבד! גם אני מנסה את הדרך שלך – אני כועס, מסובב את הגב, עושה פרצופים.

קשה לי גם.

את מספרת לכולם שמאז שהתינוק הגיע אני מתנהג באילמות, שאני שוב עושה פיפי במיטה ושאני בחוסר שקט. את מספרת להם שאת עיפה מכל זה ועם הלילות ללא שינה זה גומר אותך.

אמא, אני רוצה אותך בשבילי . אני לא יודע מה לעשות עם זה שלקחו לי אותך. שאת כבר לא שלי, שאת עייפה ואין לך סבלנות אלי.

אמא, את שספרת לי במשך תשעה חודשים איזה כיף יהיה לי שהוא יגיע. ספרת לי שאנחנו יחד נלביש אותו, נסדר לו את הצעצועים ואחרי שיגדל הוא יהיה החבר הכי טוב שלי. אמרת לי, שיהיה לך זמן להיות איתי כמו פעם... את לא מקיימת את ההבטחה.

זה בכלל לא נכון לא כיף לי איך יהיה לי? אני חוזר מהגן והוא שם בדיוק בוכה וצריך להחליף לו חיתול בדיוק הגיע הזמן לאכול וצריך להאכיל אותו רק את יכולה אמא, כי הוא יונק. את מסבירה לי שאין ברירה והוא חסר אונים שחייבים לעזור לו ברגע שהוא צריך 'כך היה גם איתך' את אומרת אני כבר לא יודע מה לעשות בכדי לתפוס את תשומת הלב שלך למה שלא נחזיר אותו לקצת? או אולי ניתן אותו לסבתא? אני רוצה שתהיה רק איתי.

את מחכה שאבא יבוא, מבקשת ממנו שיקח אותי אמא, אני לא חפץ. לא נעים לי לראות שכולם רוצים להפטר ממני ושלוחים אותי כמו חבילה.

מה קרה פה? הכל היה כל כך טוב קודם, את זוכרת אמא? שישבנו אחרי הגן ואת הכנת לי שוקו ודברנו? אז לא רציתי לספר לך מה קרה לי בגן – ואיך תומר ואני שחקנו בשודדים. היום אמא אני מת לספר לך, מת שתשאלי אני מתחיל אבל את לא שומעת את כל כך עיפה.

אני אוהב אותך אני צריך אותך אמא, זוכרת – אמרת שילדים זה שמחה איך יכול להיות שאת בוכה כל הזמן? אני משתדל אמא – תעזרי לי.

רוצים עוד פוסטים וסרטונים שלי? הרשמו לדיוור בוואטסאפ http://bit.ly/Shailyshome-whatsapp

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon