הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

תינוק חדש במשפחה – ואיך נכין את המשפחה לקראתו?

היום הגדול עומד להגיע! שרון, ביתנו בת השלוש, עומדת לקבל מתנה – אח קטן.

שרון לא מפסיקה לפטפט על זה, מספרתי לי שלדנה וגם למיכל יש כבר אחים חדשים.

נראה שהיא כבר לא יכולה לחכות, נראה גם שהיא קצת לחוצה – בכל זאת, היא הולכת להיות "אחות גדולה". מהשאלות שלה אני מבינה שהיא מעט חוששת גם אני חוששת.

אני... אמא לשני ילדים? כששרון נכנסה לחיינו זה היה שינוי אדיר פתאום לא הינו רק זוג – הפכנו ל"עבדים" של הקטנטונת הזו שלא נתנה לנו לישון ברצף, "שירתנו" אותה באהבה גדולה, אבל זה לא היה קל - זה פגע לנו בשגרה הזוגית, בתחושת החופש ובכלל - לקח לי המון זמן להתרגל לכך שאני אמא. בסופו של דבר מצאתי את הדרך שלי לעשות את הדברים אבל עכשיו זה מגיע.. שוב התמודדות ראשונית,

אני אמא לשני ילדים! איך אני הולכת לעכל את כל זה? איך שרון הולכת להשתלב בכל זה? היא כבר לא תהיה ה"יחידה" אלא נכנס לכאן מתחרה שיקח הרבה מהזמן ותשומת הלב שלנו. יש מה לעשות, אפשר להתכונן לרגע הזה!

חשוב להבין שגם שינוי משמח יכול להיות מהול בכעס, חששות ובתחושת בדידות.

בבית של שילי אני מושיטה לכם יד בתהליכים שונים בחיי המשפחה, מוזמנים להכנס למאמר "תינוק חדש במשפחה" ולקבל כלים שיעזרו לכם לעבור את השינוי.

אני כאן בשבילכם, שילי.

מפגש מיוחד ב-30.1.2019 בבית של שילי – ...."כשאימהות ומציאות מתרחבות" – מפגש מיוחד לכבוד כניסתו של ילד חדש למשפחה יתקיים בשוהם ביום חמישי 30.1.2020 בשעה 20:30 (לפרטים הכנסו)

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon