הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
פוסטים קודמים

הבלוג של "הבית"

אמיתי?! אתם עוד מתלוננים?

זהו. הספירה לאחור כבר החלה. אלה הם הימים האחרונים לחופש הגדול ואנחנו מתכוננים לחזרה לשיגרה לעשרת החודשים הבאים (טוב, לא באמת: יום בחירות, חגי תשרי, חנוכה, פורים, פסח וכל השאר...)

חלק מהילדים כבר ממש עייפים מהחופש וחלק מנסים עוד לתפוס כל רגע אפשרי ולא לפספס דבר. "אבא, בכלל לא ראינו סרטים החופש!" "אמא מתי נלך שוב לסופרלנד?" "אבא, הינו רק פעם בשבוע בבריכה והבטחת יותר!" אחרי כל מה שעשינו בשבילם בחופש, כשרצנו בחום הכי גדול בין אירועים ואתרים, כשעמדנו בתורי ענק (כשאנחנו תולשים שיערות...) וכשקנינו גלידות והמבורגרים בכמויות מסחריות - הם עוד מתלוננים??

אבל...הם לא מתלוננים, הם פשוט לא יודעים איך להגיד לכם שהיה להם נעים לבלות אתכם זמן יחד - כשבילו אתכם בבריכה, כשצפיתם יחד בסרט, כשעליתם על המתקנים יחד.

הם מפחדים שעכשיו כשהחופש הולך ונגמר – גם זה יגמר

כשתבינו ש"בתלונות" הם אומרים שהם יתגעגעו לחוויות יחד ולא באמת מתלוננים תוכלו פשוט לומר להם "וואו – גם לי היה כיף ללכת איתך! אני מחכה לפעם הבאה" שנת הלימודים מתחילה אבל גם בה אפשר לנסות "לתפוס את הרגע", למצוא זמן משותף על מנת להיות יחד ולשמור על הקשר המיוחד. כבר עכשיו תתאמו איתם את הפעם הבאה, פשוט תקבעו

בהצלחה בשנה החדשה!

רוצים עוד פוסטים וסרטונים שלי? הרשמו לדיוור בוואטסאפ http://bit.ly/Shailyshome-whatsapp

חפשו לפי תגיות
שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon