הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

הוראות הפעלה יש רק למכונת כביסה

"איך עשית לי את זה למה נגעת לי בדברים למה הכנת דווקא את מה שאני לא אוהב למה אין לי מה ללבוש למה את מכריחה אותי להתקלח למה את מחטטת לי בתיק ורשימת התלונות עוד ארוכה."

אני, בתוך תוכי לא מאמינה למה שאני שומעת! אתה אמיתי? – אתה בכלל רואה משהו סביבך? אני לא מעניינת אותו, רק על עצמו הוא חושב! אני הופכת עולמות בשבילו והוא בשלו - כועס, צועק, רב... הוא לא רואה שאני עושה את הכל לטובתו?!

פעם אני מתעלמת פעם אני צועקת חזרה פעם אני "מחזירה לו" ואז מגיע הלילה, אני נכנסת למיטה ולא מבינה איך הוא מצליח להפעיל ולהדליק אותי. בעבודה אני מתמודדת ונאבקת עם כל כך הרבה דברים ותמיד באווירה טובה ובבית שלי, בפינה שלי, באינטימיות שלי אני רק נאבקת, נפגעת ונלחמת.

הוא הרי הילד שלי אז מה לא עובד פה? למה הוא כזה? למה אני כזו?

מכירה את זה?

אני מזמינה אותך לעצור, להסתכל על הסיטואציה דרך המשקפים המיוחדות של הבית של שילי, לנסות ולהבין מה קורה פה, לברר מה קורה לך (ולו) בסיטואציה.

זה לא פשוט, אלו דפוסים שמתפתחים אצלו ואצלנו, הוא לא יודע להביע את הקושי שלו, את הצרכים שלו ואת מה שהוא מרגיש. וגם לך קורה משהו מולו שלא תמיד קשור אליו.

אני מזמינה אותך לעצור – לא להמשיך את הגלגל הזה, לנסות ולהבין את מה שבלב ולנסות לראות איך אפשר לשנות את המצב – מניסיון, זה עובד!

יהיו כאלה שיגידו לך תעשי כך או אחרת אבל את ואני יודעות שזה לא עובד. הוראות הפעלה עובדות למכונת הכביסה אבל לא בקשרים בינאישיים.

זה לא קל בכלל, שלא יספרו לך אחרת ולכן אני מזמינה אותך לעצור ולעשות את זה, יחד. אני מזמינה אותך להגיע למפגש האימהות שאני מנחה – "כשאימהות ומציאות נפגשות", זהו ערב חד פעמי שבו נדבר על כל זה וננסה לראות איך אפשר להסתכל על הסיטואציות ולמצוא בתוכינו דרכים לשינוי!

מחכה לך, שילי המפגשים הקרובים יתקיימו בשוהם בתאריכים: ביום שלישי 10.9.2019 בשעה 20:30 ביום חמישי 31.10.2019 בשעה 20:30. לפרטים ולהרשמה הכנסו

ואם כבר השתתפת במפגשי הבית של שילי, מפגש ההמשך "כשאימהות ומציאות נפגשות –שוב!" יוצא לדרך. לפרטים ולהרשמה הכנסו

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon