הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

על קו הזינוק – החופש הגדול

המשפחה נכנסת לחופש הגדול ואני מרגישה שדברים מתחילים להשתנות.

בשנים הראשונות להורות שלי, ניסיתי למלא את ה"חופש" בשלל פעילויות – זה בעצם היה להעביר אותם מעבודה אחת (בגן, בית הספר) לעבודה שניה (חופשה). שמחתי על כל צהרון וקייטנה שמלא את הלו"ז החסר גם בחופש.

הילדים שלי יצאו "באש ובמים" (בעיקר בחמסין) לכל מיני קייטנות ואטרקציות שהיו מחזירות אותם אדומים, רטובים ועייפים. ואני? שמחתי שהם עושים משהו מיוחד!

ומיד כשכל הקייטנות הסתיימו, ארגנתי את החופשה שלנו עם מיליון פעילויות ומשימות, העיקר שירגישו שעשו משהו! כך חשבתי לעצמי, שחלילה לא ירגישו שהם מפספסים את החופש. – (טוב נו, שגם אני לא אפספס אותו 😊).

אבל מה שבאמת היה שם היה דבר אחר, לא יכולתי לחיות עם ה"אין", עם זה שפשוט לא נעשה. למרות שלא ממש הבנתי את זה, הירידה בקצב לא באה לי "בטוב" וניסיתי למלא אותה בכל צורה אפשרית.

היום, כשילדי גדלו ולקבוע איתם משהו זה כמו לתאם פגישה עם מלכת אנגליה – אני מוצאת דווקא ב"חופש" משהו משחרר. אפשר לשים מאחור את כל הלחץ שמביאה תקופת הלימודים, את כל הלחץ של ההסעות לפה ולשם לחוגים ושלל העיסוקים הנוספים ולהתפנות, לתפוס את הרגע המיוחד הזה ביחד, בלי לחץ עם כל ההפקות.

בשנים האחרונות אני מחכה לחופש הגדול, זה זמן להירגע מהמרוץ ולתפוס איתם את הרגע – אם יצליחו להכניס אותי ללוז המטורף שלהם. הלוואי.

רוצים עוד פוסטים וסרטונים של שילי? הרשמו לדיוור בוואטסאפ בקישור

תיוגים:

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon