הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

חגיגת יום הולדת... קצת אחרת

לפני כמה ימים חגגנו לבני הבכור יום הולדת 18, אירוע משמעותי לכל הדעות.

בזמן שחשבנו מה נעשה לכבוד המאורע הגדול והמשמעותי היו המון רעיונות שעלו (וגם המון שירדו), היה רגע שאפילו חשבתי להפתיע אותו בכרטיסים להופעה של האחד והיחיד – ג'רי סיינפלד שבדיוק נחת בישראל ביום הולדתו.

למדתי על בשרי לאורך השנים (כמו כל כך הרבה אמהות אחרות...) שלהפתיע זה די מסוכן – בעיקר כשמדובר בהפתעות מן הסוג הזה, כי בסופו של דבר – מי אנחנו ה"זקנים" (כדברי הילדים) שיש לנו טעם המשיק לטעמם של הדור הצעיר והעדכני?

הרי בני אפילו לא מכיר את הקשיש הזה שאני ובעלי קוראים לו "גאון הקומדיה" ואולי לא מתאים לו לחגוג בצורה הזו את יום הולדתו עם שני קשישים אחרים שמתפוצצים מצחוק והוא אפילו לא מבין למה. (שמתם לב שההומור כל כך השתנה בשנים האחרונות?) ובסופו של דבר בעלי ואני "נאלצנו" ללכת לבד למופע.

אז – איך מתחילים בכלל? איך מציינים יום הולדת?

שנים על שנים שאני כבר לא מחפשת "מה חסר לילדים" (כי הרי בעולם המודרני והמהיר – לא חסר להם כלום.. הכל בערימות ובכמויות בלתי נגמרות – ובכלל, כבר כמעט שאין דבר שמרגש את החבר'ה שלנו – אולי אכתוב על זה פעם).

אנחנו מאוד אוהבים להעניק מתנה מסוג אחר – מפגש מתנה, משהו שאנחנו עושים יחד עם ילדנו ליום הולדתו – אמא – אבא- ילד או כל המשפחה הגרעינית.

אנחנו מאוד אוהבים להעניק את המתנה הזו כי היא חוויה – וחוויה טובה היא בלתי נשכחת ושווה הרבה לנו ההורים ולא פחות (תתפלאו!) לילדנו, אנו מעניקים לילד יום ההולדת את האפשרות לתכנן, יחד איתנו, את חגיגת יום הולדתו.

בבית של שילי אנחנו מאפשרים לכם להגיע גם כמשפחה גרעינית ולחוות זמן מתנה יחד – רגעים בלתי נשכחים של משפחתיות.

תיוגים:

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon