הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

שנה לועזית נכנסת

פעמיים בשנה שואלים אותי ברדיו – מי איש השנה? מיהו שיר השנה? ומהי דמות השנה? ו... השנה. פעמיים בשנה מבקשים ממני לעצור ולבחון מה אני חושבת ואיך אני מרגישה לגבי נושאים אלו.

טוב -אז אין לי ממש דעה בנושאים הללו אבל אני כן מרגישה שזו הזדמנות לעצור לרגע ולשאול את עצמי, ובאמצע השנה לפתוח את כל התכניות, החלומות, הרעיונות ולראות מה אפשר לשנות ואני עושה לי סדר, מה עושה לי טוב ומה פחות? מה היה שם שגרם לי להרגיש כך ומה הגביל אותי וגרם לי לאי נוחות. מה הייתי מעדיפה שיהיה אחרת, מה מתאים לי ומה כבר לא מתאים לי יותר.

אני מאוד אוהבת, כאמא, לשבת עם עצמי כמה רגעים ולהזכר – מה כל כך רציתי לעשות בשביל עצמי, עם ילדיי, עם בעלי ועם בכלל... מה הספקתי ומה עוד לא ולנסות לחשוב איך לאפשר את קיומם.

אני מתחילה לחשוב על הדברים, לעיין בהם ולבסוף לרשום אותם לעצמי. מבחינתי עצם הרישום נותן לזה תוקף – הופך את זה ממחשבה רגעית למשהו שארצה להתאמץ עבורו – ארצה לראות איך אני יכולה להגיע ולהשלים את המשימה (אין מה לעשות משימות לפולניה תמיד עובדות – חחח) וככה ברגע ספונטאני, נגשת ומשתפת במחשבות שלי ומשם שומעת גם אותם, לומדת מה הם חולמים ויחד מנסים לשלב את הדברים – המילים כבר עוברות למעשים.

להפגש באור אחר – זו משימה לא פשוטה, לכן – הבית של שילי כאן, על מנת לסייע לכם להגיע אל המפגש ולהנות יחד מרגעים באור אחר – בהחלט הזדמנות להיפגש.

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon