הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

על חתונת כסף, הצעת נישואין ורגעים של יחד - חלק א'

מכל הבלגן של בית חולים לא הספקתי לשתף אתכם במה שקרה בשבוע שעבר רגע לפני הצעת הנשואין של בני. עכשיו שאני בבית נזכרתי בזה ושוב רוצה להודות לכולם על כל הברכות לארוסי איתי ולספר לכם מה קרה ב24 שעות הללו ביום חמישי שעבר.

הכל התחיל כשאיתי הודיע לי שההורים של שרה רוצים לחגוג אירוע משפחתי ביום חמישי ושמאוד חשוב להם שאנחנו נגיע. איתי לחץ עלינו ואנחנו שמחתנו שרצו אותנו בחגיגה :)

קניתי מתנה, הלכתי להסתפר בכדי שאוכל להראות סביר, התלבשתי ויצאנו לדרך.


כשהגענו מיד קלטתי שעבדו עלי בגדול - לא היו שם ההורים של שרה אלא ההורים שלי, היו שם הוריו של חביב, כל הילדים בתלבושת חגיגית ופתאום אומרים לי – 'חתונת הכסף'. ואני... בכלל לא אוהבת הפתעות.


אחרי שהאוטומט שלי עבד, קלטתי את גודל האירוע והתחלתי להתרגש – אני שוב כלה. היתה שם שמלה לבנה בשבילי וחליפה לחביב. היתה הינומה וזר פרחים והכל היה מיוחד. הילדים הכינו לנו קטעי קריאה ואת האוכל שאני אוהבת (לא שאני מסוגלת לאכול אבל גם המראה עשה משהו).


היה טקס מרגש ומיוחד.


אם תשאלו אותי – זו היתה חתונת החלומות שלי וגם אמרתי להם את זה. עמדתי שם ושתפתי אותם שרציתי חתונה קטנה עם האנשים שקרובים אלי. ואבא, הוא בכלל רצה חתונה בטבע... אבל התחתנו עם 450 איש במלון.


אז נכון שאני לא אוהבת הפתעות, ונכון שלא הרגשתי טוב וזה בכלל לא היה הטיימינג האדיאלי אבל בסופו של דבר – עמדתי שם עם "את שאהבה נפשי" ועם הילדים שיצרנו, בני זוגם וההורים שהביאו אותנו עד הלום.


לחופה ליוו אותי שני הורי – מה שחלמתי שיקרה בחתונה שלי אבל אז זה עוד לא היה מקובל... הייתה לי חתונה מהחלומות והכל בזכותכם ילדים שלי.


ואיך כל זה קשור להצעה של הבן שלי... זה כבר למחר :)


תיוגים:

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon