הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

כשהעולם לא נפל - פוסט יום-הולדת

טוב תקשיבו – קיבלתי את המתנה של החיים שלי השנה!

כשחביב שאל אותי מה ארצה ליום ההולדת (טוב.. הוא יודע שאני לא אוהבת הפתעות) אמרתי לו – סרט בנטפליקס, אמבטיית קצף, מסאז', ארוחה מיוחדת (שיש בה את כל מה שמותר לי לאכול... אבל זה לפוסט אחר) ו...שקט ביום ההולדת.

כן, שקט - מבלי שאצטרך להכין/להביא/להוציא/להסיע/להרים כלום! (ושיהיה ברור - כולם היו בבית לשבת).

אחרי שכתבתי את הפוסט (שאהבתם!) על מתנת יום ההולדת אני חייבת לציין שזה הצליח בגדול! קבעתי לעצמי שחגיגות יום הולדתי יחלו ביום חמישי בצהרים בדיוק (טוב, אל תתפסו אותי על הדקה..) ועד לכניסת השבת.

בחמישי בבוקר כמו טורבו אצתי רצתי לקניות, התחלתי בישולים ופרסמתי טבלת משימות לכל המשפחה (אם בא לכם להרגיש מלכי אנגליה – זו בדיוק הדרך!).

יצאנו בחמישי בצהרים בשיא הפקקים לכיוון הצפון אבל כבר שם בפקק עברתי לתדר 'יום-הולדת' וזה אפילו לא הפריע לי שהנסיעה ארכה שעות... בילינו את הלילה במלון האהוב עלי והיה פשוט נהדר- אוכל מצוין, סדנת חמם טורקי (נבחרתי למדגמנת של המסאז' – #רקאומרת!), פינוקיי ספא ועוד ועוד (לא תאמינו כמה אפשר להתפנק בכמה שעות!)

בצהריי שישי, כשחזרנו, נשארו לחביב ולילדים כמה שעות לארגן את השבת ואני... ברוב חוצפתי 😊 נכנסתי לאמבטיית הקצף שהבטחתי לעצמי ומשם היישר בטיסה ישירה לשנ"צ.

לפעמים כל מה שאנחנו צריכים זו יממה של התנתקות משחררת שמעניקה לנו 'דלק' להמשך הדרך 😊 ממליצה לכל מי שיכולה לעשות מאמץ (וזה לא מאמץ קטן) לשחרר את ניהול העולם (טוב – לפעמים ניהול הבית מרגיש ככה) ולזרום. מגלים על המשפחה שלנו הרבה דברים מיוחדים והגילוי המרעיש הוא שהעולם לא נפל כשאני לא מנהלת אותו 😊.

נ.ב – לפעמים כיף לי שיחשבו שאני היחידה שיכולה לנהל את העולם ... אז .. בואו נשאיר את זה ביננו 😊


תיוגים:

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon