הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

כשאמא נפגשת בזום

אתם לא יודעים אבל מעבר לעיסוקי ב'בית של שילי' אני משמשת כדירקטורית בחברה המשפחתית, למה אני מספרת לכם על זה? כי בשבוע שעבר קרה דבר שגרם לי להבין טוב יותר הורים שעובדים בזום מרחוק.

בפגישה נכחה גם חברת קבוצתנו, תמר הראל, שילדיה הקטנים התרוצצו ברקע - הם פנו אליה במהלך הפגישה, דיברו בינם ואפילו רבו, ציירו, הביאו לה אוכל...והיא ניסתה להיות שם וגם בפגישה.

כשראיתי את חוסר הנעימות של תמר, החלטתי לעשות מעשה ופניתי לילדיה בוואטסאפ וכתבתי להם שאני רואה אותם, ומתרגשת מהאופן בו הם עוזרים לאמא לעבור את הפגישה. שאנחנו רואים עד כמה הם משתדלים ושאנחנו כל כך מעריכים אותם על זה ושנשמח לראות את הציור המיוחד שהם מכינים בסוף הפגישה.

ומה קרה? לא עברה דקה, הבת של תמר התחילה לצייר. ישבה במשך כל הפגישה ופשוט ציירה. חמש דקות אחרי סיום הפגישה היא שלחה לי את תמונה של הציור ואני התיחסתי במלוא הרצינות לכך והענקתי לה את המקום.

אז מה היה לנו פה? הילדים הם חלק מהפריים. אי אפשר להתעלם מהם. אם תעצרו לרגע ותתייחסו אליהם הם יבינו שכשתתפנו תוכלו להעניק להם תשומת לב ובכך הפגישה תהיה נינוחה יותר והילדים ירגישו רצויים ויוכלו להמשיך בעיסוקיהם עד שתסיימו.

אם אתם מנהלים ישיבות קחו דקה ותנו לילדים מקום. זה פותח וגורם להם ולהוריהם להבין שאנחנו רואים אותם ומעריכים אותם.

תודה תמר, שלמרות הכל הית שם לאורך כל הפגישה ובעיקר שאפשרת לי לספר על כך. התמונה היא ריבוע בזום של תמר והילדים שלה והשניה הציור המקסים שקבלתי בסוף הפגישה.







שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon