הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

יום האישה - נקודה למחשבה

לפני יותר מעשור, כשחליתי, חשבתי שזהו סוף העולם - חשבתי שרק אני יודעת הכל, שרק אני יכולה לסדר הכל ובכלל חשבתי שאני צריכה לקבל דוקטורט בכביסת פרלמן את פרלמן.

באותם ימים גם חשבתי שאני היחידה בכל העולם שיכולה להכין לילדים אוכל (שהם גם מוכנים לאכול) ואת מסלולי ההסעות רק אני יודעת לארגן, לתכנן ולא לשכוח את אחד הילדים בצד השני של שוהם.

שנים חשבתי שאני עושה את כל הדברים האלה "בלית ברירה" כי הרי החצי השני (מנכ"ל חברה ובעל תארים אקדמיים מוכרים) פשוט לא מסוגל לעשות אותם טוב כמוני.. פתאום גיליתי שהוא דווקא ממש עושה את העבודה וזו אני שתפסתי את כל המקום כך שלא הייתה לו ברירה והוא אפילו לא ניסה.

ביום אחד הקלפים נטרפו והוא נשאר עם מטלות הבית, עם הילדים ועם כל מה שמסביב... לא תאמינו – הוא הסתדר לגמרי לא רע! ידע לקחת אותם בזמן הנכון ולמקום הנכון, הפעיל מכונת כביסה וכמעט לא טעה בחלוקה לארונות. שלא לדבר על הארוחות המפוארות שבישל...

כשחזרתי לעצמי (והביתה) מצאתי בית וילדים ממש לא מוזנחים ואז הבנתי שכשאני מאפשרת, משהו טוב קורה... ואכן קרה.

מאז אנחנו ממשיכים לחלוק את ההורות וגם את המטלות (אם נודע על האמת, הכביסה היא עדיין באחריותי אבל הוא לקח את הכלים לבעלותו... עשיתי עסק טוב 😊 )

יום האישה כאן גם בכדי להזכיר לנו שהדברים בידיים שלנו, אנחנו יכולות להצליח לפתח קריירה, להיות אימהות ובנות זוג אבל באיזה מחיר? אם נאפשר להם לתת לנו כתף המחיר יהיה נמוך יותר!


תיוגים:

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon