הצטרפו לרשימת התפוצה 
פוסטים נבחרים
חפשו לפי תגיות

הבלוג של "הבית"

המרוץ לחתונה

החתונה של איתי ושרה מאחורינו!

שבועיים של שכרון חושים עברו חלפו ואני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל.

כשיצאנו לחופשה המשפחתית בצפון, באמצע אוגוסט, הבנו שהקורונה חוזרת לחיינו בסערה והתחלנו לחשוב על האפשרות להזיז את החתונה של שרה ואיתי.

התחלנו לפנות לכל בעלי המקצוע ולאחר שאישרו את התאריך עזבנו את החופשה, הזזנו את המועד ויצאנו לדרך – למרוץ לחתונה!

בכל יום יצאנו למסע בו סגרנו כל כך הרבה פינות - מסע קניות, טעימות, סגירת פרטים האחרונים (גם נזכרנו בהמון דברים נוספים שבכלל לא חשבנו עליהם), הוצאנו הזמנות... והרשימה ארוכה.

אני לא יכולה לומר שהכל הלך חלק, לא כולם (אפילו הקרובים ביותר) הצליחו להגיע מחו"ל (למרות המאמצים הגדולים שהם ואנחנו עשינו), היו חולים, מבודדים וגם חום אוגוסט הטריד את מנוחתנו אבל למרות הכל ההתרגשות היתה בשיאה!

והנה... הגענו לרגע, ליום החתונה שהרימו בתוך שבועיים שני המדהימים שלנו לגמרי בעצמם (כבר שמעתם על מחותנים משני הצדדים שלא מתערבים?)!

הם השטיחו את השטח מאחורי הבית, סדרו את האזור (כולל צביעה בבוקר שלפני החתונה), לקחו מפיק והרימו חתונה מדהימה וכל זה כששבוע לפני החתונה הם בכלל לא נפגשים (וגם לא מדברים, ככה זה אצלנו הדתיים) כשאני בתפקיד המתווכת 😊.

אני אפילו לא יודעת איפה להתחיל ולשתף – יש לי המון אז עד שאקבל את תמונות החתונה ותראו כמה שמחה ודמעות של התרגשות היו שם, אני רוצה לשתף אתכם מה קרה לי כשחזרנו הביתה מהחתונה ומה המתין לי על המיטה - איתי הכין לי ולחביב מתנה ובה אלפי זיכרונות שלנו יחד עם מכתב שריגש אותנו.

מרגש כל כך לסיים ערב עוצמתי של חתונת בננו הבכור עם הפתעה מלאה באהבה ובזיכרונות.

לעוד הרבה שנים בשמחה ואושר אמן!!!


תיוגים:

שמור על קשר
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google+ Social Icon