41500945_s.jpg

אף אחד לא הכין אותנו למשרה הזו


לא שלחו אותנו לעשות תואר בהצבת גבולות
התמודדות עם מריבות בין אחים ובמשברים שונים

 

"כשאימהות ומציאות נפגשות" 
17.3.2020

רגע לפני שאנחנו, האימהות, קורסות במיטה ומסיימות עוד יום מלא במשימות, במאבקים ובמטרות מבית ומחוץ אנחנו מגלגלות בראש מה היה ומה יהיה...

 

עד כמה שאנחנו משתדלות שהכל "ילך חלק". בפועל זה לא תמיד עובד, הילדים שלנו לא תמיד מתנהגים כמו ש"חלמנו", לכל אחד יש את הכיוון שלו ואת הדרך שלו לעשות את הדברים. אנחנו לבד עם כל זה וזה קשה. העצות, לא עוזרות ואנחנו מרגישות לא פעם חסרות אונים.

אני פה בשבילך, להיפגש ולדבר על הכל. פה אין שיפוטיות, ביקורת ועצות יעול. מה שיש פה זה זמן לעבד את כל מה שקורה, להבין מה באמת הילדים שלנו צריכים מאיתנו עכשיו!!! כשאנחנו עסוקות או באמצע שיחת טלפון, והם חייבים עזרה דחוף!!

 

יש הרבה דרכים להסתכל על הרגעים האלה - אפשר לחשוב עליהם שהם לא יודעים לדחות סיפוקים, שאולי הם  לא מבינים את זה שאנחנו זקוקים לרגע לעצמנו או כשאנחנו חושבים עליהם כאגוצנטריים המתעניינים רק בעצמם.

 

ב"בית של שילי" אני רוצה להציע לך נקודת מבט חדשה שתאפשר לראות עוד כמה דברים, בנוסף לכעס והאכזבה שאנחנו חווים בסיטואציה הזו. יתכן שהסיבה שהילד שלנו "מפריע" לנו בדיוק בזמנים הלא נוחים היא בגלל שהוא רוצה לדעת שהוא חשוב לנו.

 

אני מזמינה אותך להצטרף למפגש שלנו ולא רק להבין את זה אלא גם לחוות את זה.
אני יודעת שלא בא לצאת מהבית ועוד בשביל לשמוע עוד ממה שלא נעים ונוח אבל תאמיני לי, אם תפני רגע, תוכלי להרגיש טוב יותר ולהצליח להיות שם אחרת עם הילדים.

אמרו לי שאני "חושפת את כל הקלפים" בפניכן, אבל כמה קל להגיד את הדברים ועד כמה קשה לפעול ולהעניק לכך מקום עמוק בלב? קשה לעשות את זה לבד, במפגש תקבלי כלים להתמודד עם המציאות החדשה שיתאימו לך ולבית שלך.

 

אימהות רבות כבר השתתפו במעגל של הבית של שילי ויצאו כשהן רואות את המציאות באופן שונה, כשהן יוצאות מכאן הן יודעות בדיוק מה הן צריכות לעשות, הן עושות מהפך שמשנה את חייהן ואת חיי משפחותיהן

הסדנה הקרובה תתקיים בשוהם
ביום שלישי 17.3 בשעה 20:30


 120 ש"ח למשתתפת 

מקסימום 10 משתתפות במפגש

לרישום ופרטים נוספים

או לטלפון 050-5246424

מי אנחנו? 

20190117_224139_7.jpg

שילי פרלמן, מייסדת ומנהלת הבית של שילי, בת 49, נשואה ואם לארבעה ילדים.

בעקבות משבר אישי לפני מספר שנים חישבתי מסלול מחדש. הבנתי שהחיים קצרים מידי, החלטתי להתמקד בחשוב לי ביותר-  – המשפחה שלי.  במסע שעברתי התחלתי להביט על מציאות חיי מנקודת מבט חדשה ושונה, לימודי במכון אדלר סייעו לי לדייק את תפיסת עולמי וכך הקמתי את 'הבית של שילי – כשהורים וילדים נפגשים'. 
 

הבית של שילי הוקם עבור הורים שרוצים לעצור ולראות את ילדיהם מזווית אחרת, הורים שרוצים לפגוש את הילד שבהם, להורים שרוצים לשמוע את מה שילדיהם אומרים להם (בין השורות וגם ללא מילים).
 

בכל יום אני מתרגשת כשאני רואה הורים ש"האסימונים נופלים להם" והם מבינים את ילדיהם טוב יותר, הורים שיוצאים מכאן עם כלים המתאימים להם ומשמשים אותם בביתם שלהם.

ומה אימהות שהגיעו לבית אומרות? 

סדנת_אומנות_042017_5.jpg

אביטל שינא

 

"שילי ממש יודעת לגרום לקסם הזה לקרות ומלווה את התהליך בהמון חום, אהבה, הבנה ובעזרת מפעילות מדהימות".

מפגש_אימהות_112018_הבית_של_שילי.jpg

ויטל גייגר

 

"מאוד נהניתי מהסדנה והפעילויות היו ממש חכמות, מהנות ומלמדות.
הרבה הרבה תודה על כל האור והחוכמה שאת מביאה איתך "

סדנת_בישול_2017_3.jpg

אפרת קליין

 

"אני יותר ממליצה ביג טיים על כל הפעילויות והסדנאות הכייפיות שנותנות ערך מוסף לרגעים קטנים אך משמעותיים בקשר שלנו עם ילדינו".

מפגש_אימהות_122018_הבית_של_שילי.jpg

תמר הראל

 

"שמחה מאוד שלקחתי את הפסק זמן הזה לעצמי בהתבוננות פנימה.
תודה שאת תמיד נמצאת במקום ובזמן הנכון להגיד את המשפט הכי אמיתי ומעודד."

IMG-20170507-WA0065_רוני_ארנון.jpg

טליה דנינו

 

"שילי פינתה לנו זמן קבענו תאריך החלטנו על פעילות מקסימה (ערב הצצה לעולם הצילום) כל הבנות באו עם אחד ההורים, שילי דאגה לנו לצלם מדהים, ובהחלט הרגשנו שיתוף פעולה מלא בין כל ההורים והבנות"

לרישום ופרטים נוספים

או לטלפון 050-5246424

הסדנה הקרובה תתקיים בשוהם
ביום שלישי 17.3 בשעה 20:30

 

 120 ש"ח למשתתפת 

מקסימום 10 משתתפות במפגש

ועד שניפגש, את מוזמנת להצטרף, לשתף, לשאול שאלות ולקרוא קצת יותר על הרעיון שמאחורי בקבוצת "הורות של חופש" וכמובן לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק שלנו. 

להת בקרוב, שילי

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • https://plus.google.com/u/1/11735068