קצת עלינו

שמי שילי פרלמן, בת 49, נשואה ואם לארבעה ילדים בני 9, 14, 17 ו-19, מייסדת ומנהלת הבית של שילי.

אחרי למעלה מ-15 שנים כמנהלת מחלקת מרקום, בחברה ישראלית העוסקת ביצוא, החלטתי לפרוש כנפיים ולתת דרור לחלום שלי ולהגשמתו.
 

כל זה התחיל כאשר התחלתי ללמוד, במקביל לעבודתי, הנחיית הורים במכון אדלר ותוך כדי התמודדתי עם אתגר אישי לא צפוי שגרם לי להבין ש"החיים קצרים ורצוי להתמקד במה שבאמת חשוב". לא הייתי צריכה יותר מידי כדי להבין מה חשוב לי ביותר - המשפחה שלי.
 

פתחתי בית לחוויות ופעילויות הורים וילדים - מרכז המאפשר את המפגש, את החוויה ואת הביחד, תוך התייחסות לניסיוני בעבודה עם משפחות, לימודי וכמובן גידול ארבעת ילדי.
 

בסיום כל סדנה או מפגש, אני מתרגשת לראות את הקשר הורה-ילד המתאפשר ממקום אחר.
מזמינה אתכם להכיר את הצוות שלנו ולבוא להתנסות במגוון הפעילויות.

 

הצוות שלנו

גל פלוטניקוב, בן 53, נשוי ואב לשלושה ילדים בוגרים (26-18).

מבכירי הצלמים בארץ מזה 25 שנה ומדריך בסדנאות צילום ברחבי הארץ.
למד צילום בבית הספר לאומניות בלוס אנג'לס. מתמחה בצילום מבנים, ארכיטקטורה, בתי מלון, פורטרטים וצילום אומנותי בארץ ובעולם. צילומיו מאפשרים לצופה לחוש כאילו שהוא נמצא במקום. את היכולת המדהימה "לתפוס את הרגע" מעביר גל לתלמידיו בקורסים השונים.

 

סדנאות הצילום של גל, מאפשרות חדירה אל עולם הצילום, תוך התייחסות אישית לנקודת מבטו של המשתתף בסדנה. חוויית הלימוד מקנה למשתתפים ידע מקצועי ומגוון, שיעניק להם בסיס איכותי לצילום ובנוסף חוויה אישית של צילום מזווית שונה ומאתגרת.
 

בשנים האחרונות מלמד גל, צעירים ובני נוער, המעוניינים להיחשף לעולם המופלא של הצילום. סדנאות אלו מרגשות את גל במיוחד כי הנוער מלא האנרגיות והדמיון, מאפשר להביע את החוויות מפרספקטיבה מקורית.
 

גל מזמין אתכם להצטרף לחוויה מרגשת זו ולחוות את הרגע דרך עיני ילדיכם.

דנה כשר, בת 44, גרושה ואם לבן מתבגר (13), אומנית יוצרת.

עד לפני 15 שנים, עבדה כיועצת השקעות בבנק, אולם האומנות והיצירה בערו בעורקיה. במהלך עבודתה, התחילה דנה ללמוד אומנות על מגווניה וניסתה למצוא דרכים לשלב תחום זה בחייה.
 

המפנה ארע כאשר משפחתה של דנה פתחה ביהוד את החנות המיתולוגית "ספרי דייב" לחומרי יצירה, פנאי ולימודים. דנה השתלבה באופן טבעי בעסק המשפחתי, בתפקיד יוצרת ומפעילת סדנאות וחוגי בית לילדים ולנוער, בתחומים שונים כגון סריגה, פיסול, תפירה, מיחזור, בונה מודלים לגננות וליוצרים. במקביל לעבודתה זו, הקימה את המותג "DANKA" לעצוב בגדי ילדות.
 

דנה מאמינה שדרך היצירה נפתח הלב והדמיון. יצירה מאפשרת חיבור בין אנשים ונותנת תחושה של מסוגלות. מזמינה אתכם ללמוד טכניקות חדשות/ישנות וליצור ביחד. 

חגית נזרי, בת 33, נשואה, אם לשני בנים (9-7) ומבשלת מאז שזוכרת את עצמה.

עד לפני 5 שנים בישול היה תחביב. בשנת 2012 השתתפה חגית בתכנית הריאליטי "מאסטר שף" עם מנת "הטוויל" המפורסמת. הופעתה בתכנית הציתה בה את הרצון בשינוי וגרמה ליציאתה לדרך עצמאית.

מאז חגית שפית באירועי בוטיק, מבשלת אוכל בריאות ללקוחות פרטיים, מנחה סדנאות וחוגי בישול ומפעילה ימי הולדת בקונספט "מאסטר שף ילדים".

חגית מאמינה שדרך חווית הבישול ניתן לפתוח ערוצי תקשורת בתוך המשפחה בפרט ובקבוצות בכלל. יצירת האוכל, הריחות והטעמים מפעילים את כל החושים משלב תכנון המנה, דרך רחש הסירים ועד הטעימה הראשונה שמביאה איתה את תחושת הסיפוק מהעבודה המשותפת, מתהליך היצירה ומהתוצאה.

חגית מזמינה אתכם לבחון מקרוב את חומרי הגלם והשילובים ביניהם, לגלות את סודות האוכל ולהצטרף לחוויה המיוחדת.

דנה יותם, בת 40, נשואה ואם לארבעה ילדים (15-4).

כבר בתור ילדה, הספורט היה מרכז חייה. מכיתה א' ועד לגיוס, הסטודיו למחול היה בית בו בילתה את מרבית זמנה. רקדה את כל סגנונות הריקוד והייתה סולנית בלהקה שהופיעה בארץ ובעולם.
 

אחרי תקופה בה עבדה בתחום הנהלת חשבונות, נישאה ובחרה להתמקד במשפחה ובגידול הילדים. כשילדתה הקטנה הייתה בת 3, החליטה להגשים חלום ישן ומאז מאמנת כושר בקבוצות קטנות של נשים ונערות.

כבר מגיל צעיר דנה למדה את חשיבות הספורט בחיינו ולא רק בפאן הבריאותי אלא גם בהקשבה לגוף, ליכולותיו ולאפשרות לפנות זמן, להציב אתגרים ולנסות להגשים אותם. דנה רואה מה זה עושה לאנשים, איך הספורט והקשר הטוב עם המאמן משרה ביטחון ובמיוחד לילדים ולנוער של ימינו, על מנת שירגישו טוב עם עצמם ויוכלו לשלוט בגופם.
 

דנה מזמינה אתכם להצטרף לפעילות ספורטיבית זוגית שתתאים לשניכם. חשיבות הכושר וחוסר הזמן ידועים. זו הזדמנות לשלב את הזמן המשותף עם הצורך.